מנטורינג זו המומחיות שלנו

כבר למעלה מ 20 שנה שאנחנו חוקרים, מפתחים ומובילים אנשים וארגונים קדימה.
אנחנו מאמינים שמנטורינג זו תרבות בה אנשים מצמיחים אנשים!
מנטורינג זו שפה שכבר הוטמעה בארגונים, הייטק, חינוך ביטחון ועוד.


!BE A ROLE MODEL

עוד עלינו

למה תוכניות מנטורינג בארגון ?

הנכס המרכזי של כל ארגון הוא ההון האנושי, העובדים שלו והמנהלים המובילים אותו. כיום, יותר מתמיד, נדרשים מנהלים, טאלנטים ואנשי מפתח בארגון, להגיע מצויידים ב"יכולות מנטוריות" – חניכה, הדרכה, רתימה, הכוונה, העצמה ואימון של אנשיהם על-מנת לסייע להם לשפר את ביצועיהם ולהגיע לתוצאות מצוינות!יתרה מכך, מחקרים מעידים כי מנטורינג הינו:

כלי לשימור עובדים – מחקרים מראים כי אחוז שימור מנהלים וטאלנטים שהשתתפו בתכנית מנטורינג גבוה בכ-70% מאלו שלא השתתפו.

כלי לפיתוח אישי וצמיחה – מחקרים מראים כי מנהלים וטאלנטים שהשתמשו בכלים שקיבלו בתכנית מנטורינג קודמו פי 6 יותר בהשוואה לאלו שלא השתתפו בתכנית!

עוד עלינו

בואו לצמוח יחד איתנו !

image

תוכנית המנטורינג- התוכנית המובילה למנהלים וטאלנטים

תוכנית ייחודית המתייחסת להיבטים שונים ומגוונים בניהול ומציעה כלים יישומיים מעולם המנטורינג לפיתוח טאלנטים ומנהלים..המשתתפים בתכנית יצאו עם תפיסת תפקיד "מנטור ארגוני" ויכולות בנייה והובלת תהליך מנטורינג, ליווי וחניכה, השפעה והעצמה של אנשי הארגון.

מידע נוסף
image

מנטורינג חוויתי- ADVENTURE MENTORING

מנהלים וצוותים נדרשים להתמודד עם אתגרים מורכבים במצבי אי וודאות, צורך קבלת החלטות אמיצות, יכולת התמקדות ונחישות ועוד. אנו פועלים בשיטת Multi Adventure המשלבת מגוון של הרפתקאות וחוויות מלמדות. ניקח אתכם לחוויה מיוחדת במינה, שתייצר סביבה מאתגרת, קוראת לחשיבה אחרת וחוויה בלתי נשכחת!

מידע נוסף
image

מנטורינג אישי למנהלים

לאורך כל ההיסטוריה מנהלים ומנהיגים נעזרו במנטורים. המנטורים במכון למנטורינג מלווים מנהלים ומנהיגים בארץ ובחו"ל. המנטורים שלנו מוסמכים על ידי המכון למנטורינג ומגיעים עם רקורד מוכח בתפקידי ניהול בכירים.

מידע נוסף
image

פיתוח מיומנויות וכישורים במאה ה-21 סדנאות חד פעמיות

מיומנויות וכישורים שנמצאו קריטים במאה ה 21 מסייעים לפיתוח הרמה האישית והעסקית של האדם.בעזרת מיומנויות וכישורים אלו יוכשרו העובדים והמנהלים להתמודד עם מציאות היומיומית, עם אתגרי המחר ויהפכו להיות גרסה יותר טובה של עצמם. בין הרשימה האנפה של המיומנויות נמנים: חוסן מנטלי, למידה מהירה, מיתוג עצמי ועוד.

מידע נוסף

סיפורי לקוחות

img
פלייטיקה

"כחברה מובילה בתחומה כאשר הבנו שאנו רוצים לפתוח תוכנית מנטורים למנהלים שלנו חיפשנו את הטובים ביותר והגענו למכון למנטורינג, מאז ועד היום במשך שנים אנו מכשירים את שכבת המנהלים הבכירה שלנו בתוכנית מנטורים שמטפחים את הטאלנטים בפלייטיקה."

סיפורי הצלחה נוספים
img
כללית

"חיבור העולם העסקי עם העולם החברתי- תוכנית המנטורים שזכתה במקום הראשון כתוכנית הטובה ביותר למשאבי אנוש!"

סיפורי הצלחה נוספים
img
חברת חשמל

"חיפשנו את הגוף המוביל בישראל שיוכל להכשיר את המנהלות הבכירות ביותר למנטוריות מוסמכות ועל ידי כך יוכלו לטפח את דור המנהלות הבא בחברת חשמל."

סיפורי הצלחה נוספים
img
משרד הביטחון

" בנחישות ובאומץ איתי הצליח להעביר לנו מסר חד וברור: גם מפקדים בכירים צריכים מנטור!

סיפורי הצלחה נוספים

קצת על logo

המכון למנטורינג – מרכז בינלאומי להכשרת מנטורים ופיתוח מנהיגות – הינו אחד מהגופים המתמחים המובילים בתחום המנטורינג למעלה מ20 שנה.

בראש המכון עומד איתי קנר, בעל רקורד עשיר בתחום המנטורינג ומפתח Methodology X-PER מתודולוגיית מנטורינג ייחודית, אשר הוטמעה בגופים עסקיים מגוונים ורבים, בחינוך ובביטחון ואשר מהווה בסיס למידה באקדמיה למנטורינג המכשירה מנטורים באופן מקצועי.

המכון שותף לתוכניות, מוביל ומלווה מנכ"לים, יזמים, אנשים וארגונים.

יחד עם איתי פועל צוות מקצועי המתמחה בבניית יכולות ניהוליות, ארגוניות ועסקיות המייצרות ערך לחברות וארגונים.

איתי קנר, מנכ"ל המכון למנטורינג : "כל אדם צריך מישהו אחד שיאמין בו"

דברו איתנו
big img big img big img

רוצים להצטרף להצלחה?

דברו איתנו, ספרו לנו על עצמכם - תנו לנו לפצח את האתגר הבא שלכם!